4 důvody, proč mít sex s černochem

4 důvody, proč mít sex s černochem
Karol / černoch sex sex s černochem

Dámy, už jste se někdy milovaly s černochem? Pokud ne, měly byste to ihned vyzkoušet, protože nebudete litovat. Sex s mužem tmavé pleti s sebou totiž nese hned několik výhod. Tak neváhejte a směle do toho!

1. Na velikosti záleží

Není to jen pověra, ale černoši skutečně mají daleko větší přirození, než mají naši bílí muži. Chcete zažít sex, jaký jste ještě nezažily? Zkuste sex s černochem, protože není vždycky pravda, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, i když se nevylučuje, že jistě existují výjimky.

2. Sexy pyžmo

Černoši prostě tak nějak jinak voní než muži, na které jste byly doposud zvyklé. Jejich pyžmo je prostě exotičtější a hlavně nové, proto pro vás bude sex s černochem daleko víc vzrušující.

3. Žádné chlupy

Černošské tělo má na sobě mnohem méně chlupů než tělo bílého muže. Pokud vás tedy nepřitahuje chlupatá hruď, zkuste se pomilovat s černochem. Minimálně to při sexu nebude tolik drhnout:-).

4. Exotická robátka

Chcete mít jiné děti, než mají všechny vaše kamarádky? Udělejte si je s černochem. Mulatské děti jsou překrásné a každý vám je jistě bude závidět!

O sexu si přečtěte také 4 věci, na které se připravte před návštěvou sexshopu10 důvodů, proč by bylo fajn mít v práci povinnou přestávku na sex a Jak mít sex 7 dní v týdnu a nenudit se u toho.