4 důvody, proč vás přitahuje sex na veřejnosti

4 důvody, proč vás přitahuje sex na veřejnosti
Karol / hodně lidí sex sex na veřejnosti veřejnost

Někdo raději sex pěkně v klidu, ve vlastní posteli a hlavně za pořádně zavřenými nebo dokonce zamčenými dveřmi. Naopak se najdou tací, kteří si to rozdávají nejraději na záchodcích na nádraží nebo hůř, ve frontě na poště. Patříte mezi ně? Pokud ano, proč vás tolik přitahuje sex na veřejnosti?

1. Potřeba zaujmout

Proč vás přitahuje sex na veřejnosti a to nejlépe tak, aby vás skutečně někdo zahlédl? Protože máte potřebu se zviditelnit a zaujmout a to jakýmkoliv způsobem. A sex je věc, která veřejnost přitahuje, takže když to budete dělat třeba uprostřed Václaváku, máte 100% jistotu, že vás někdo uvidí. Dost možná ale i policie, která vás z veřejného místa velmi rychle vykáže.

shutterstock_225476983

2. Vzrušení z nachytání

Někdo má rád sex na veřejnosti, ale ne vyloženě tam, kde ho při tom někdo uvidí. Vybírá si třeba veřejné záchodky nebo zadní sedadla v kině, kde ho při tom sice nikdo neuvidí, ale vzniká tady šance, že by třeba mohl. A to je něco, co ho tak šíleně přitahuje. Pocit, že by mohl být nachytán.

shutterstock_3924778

3. Žádný stereotyp

Postel, to už je ohraná nuda. Pokud je váš vztah tak trochu na bodu mrazu, není nic lepšího než ho trochu oživit sexem na veřejnosti. Co zkusit třeba tajná místa na palubě letadla nebo se schovat pod dlouhý ubrus v oblíbené restauraci?

shutterstock_367081859

4. Lepší než doma před rodiči

Další možnost, proč vás přitahuje sex na veřejnosti je fakt, že samotný sex před zraky ostatních vám sice nic neříká, ale jste okolnostmi nuceni taková místa vyhledávat, protože doma jsou rodiče a o jejich pozornost a kázání skutečně nestojíte. Vybíráte si tedy taková místa jako křoví v parku nebo záchodky ve škole.

shutterstock_345419429

Mohlo by vás také zajímat 21 míst, na kterých byste měli mít sex alespoň jednou za život5 věcí, které potřebujete pro dobrý sex a 5 výhod sexu v zimě.