4 polohy, které jsou lepší pro sex večer

4 polohy, které jsou lepší pro sex večer
Karol / milovat se sex sexuální polohy večer

Chcete spát jako v bavlnce? Tak kromě heřmánkového čaje si dopřejte i trochu sexu, ale dejte pozor, ať ho provozujete v těch správných polohách, protože některé se hodí pro sex ráno a jiné zase pro ten večer.

1. Misionář

Pokud se večer chcete milovat, nepouštějte se do ničeho složitého. Klasická poloha, kterou je třeba misionář, pomůže příliš nenamáhat tělo a zklidnit mysl, což se vám před spaním může jedině hodit. Budete pak spát jako hodné miminko.

2. Lžíce

Jestli vás misionářská poloha už příliš nudí, zkuste něco novějšího a ne tolik „okoukaného“. Poloha s názvem lžíce je poloha, kdy muž leží zezadu ženy a pomalými lehkými pohyby prostě souloží. Možná tato poloha ukolébá ke spánku i vás.

3. 69

I poloha 69 není na večer úplně k zahození. Při ní vlastně ani ke klasické souloži vůbec nedochází, takže krev rozproudíte akorát tam, kde to nebude nerušenému nočnímu spánku vadit.

4. Stolovka

Proč právě stolovka? Respektive poloha, kdy žena sedí a muž ve stoje sexuje? Protože když podložíte ženě něčím zadek, nebudete ji muset držet ve vzduchu a namáhat tak po celém dni unavené tělo. Vlastně si tak oba odpočinete!

O sexu by vas take mho zajímat 8 důvodů, proč je rychlovka lepší než dlouhý sex5 důvodů, proč se nebránit sexu na jednu noc a 4 věci, které vás naučí první sex až ve dvaceti.