4 sexuální polohy, které vám zvednou sebevědomí

4 sexuální polohy, které vám zvednou sebevědomí
Karol / fun sebevědomí sex sexuální polohy

Máte problém s vlastním sebevědomím? A věděli jste, že zvednout si ho (to sebevědomí) můžete i jen zdánlivě obyčejným sexem? Tak se pusťte do následujících čtyřech poloh, které už jistě moc dobře znáte.

1. Poloha na koníčka

Tahle poloha vám zvedne sebevědomí ať jste žena nebo muž. Když se navíc budete sobě navzájem koukat do očí, sexuální prožitek bude ještě mnohem intenzivnější.

k

2. Poloha zezadu

Poloha zezadu zvedne sebevědomí především chlapům, kteří se při ní cítí mužně a tak, že mají všechno pod kontrolou. Ženám může zvednout sebevědomí leda tak, že si mohou být jisté, že chlap nevidí jejich špeky na břiše.

kkkk

3. Poloha „69“

Jak by vám tahle obrácená poloha mohla zvednout sebevědomí? Tak, že toho druhého prakticky nevidíte, nevidíte jak se tváří a nemůžete tudíž ani odhadovat co si zrovna myslí. Plně se tak můžete soustředit pouze na svůj sexuální prožitek a právě to vám zvedne sebevědomí.

kk

4. Klasická misionářská poloha

Klasická misionářská poloha znamená kromě docela uspokojivého sexuálního prožitku i pocit bezpečí a jistotu a to především pro ženy. Muž může mít naopak pocit, že má všehno ve svých rukách. Oba tak dostanou pořádnou dávku sebevědomí.

kkk

O sexu si přečtěte také 4 sexuální polohy, které vám zvednou sebevědomí5 věcí, na které ženy myslí při sexu nahoře a 5 sexuálních předsevzetí, které byste si měli dát.