4 situace, které chlapy nejvíce stresují

4 situace, které chlapy nejvíce stresují
Karol / chlapi situace stres stresovat muže

Ne vždycky jsou chlapi jako ze železa a taky mají čas od času nárok na to být ve stresu. Které 4 situace je uvádí do rozpaků nejvíce? Ano, sex a věci okolo něj jsou to velmi často, jak překvapivé.

1. Čekání na ženskou před zkušební kabinkou

Čekání na ženskou v obchodě před zkušební kabinkou než si něco konečně vybere, to chce skutečnou dávku silných nervů. Není se tedy čemu divit, že to chlapy pořádně stresuje. Pokud si chcete nákupy užít, fakt raději nechte svou drahou polovičku doma!

2. Nákupy v drogerii

Nákupy v drogerii jsou pro chlapy skutečný peklo a stres. Vybrat totiž mezi takovou dávkou šampónů a mýdel jen jeden jediný výrobek, to není jen tak. Jakmile všechny ty lahvičky spatří, nejraději by vzali nohy na ramena a prostě zbaběle zdrhli. Do drogérky si zajděte raději bez něj.

3. Když při sexu nestojí

Když mu pořádně nestojí při milostné předehře nebo při samotném sexu, je to vážně obří stres. Mějte proto slitování a trpělivost a rozhodně to ničím nekomentujte. Ničím!

4. Dlouhé chození bez sexu

Když s chlapem dlouho chodíte a nechcete mu dát, začne se stresovat, že je s ním něco v nepořádku. Pokud to ovšem trvá déle než měsíc, začne si myslet, že je něco v nepořádku naopak s vámi a vykašle se na to.

O chlapech si přečtěte také 6 tipů, jak si vybrat chlapa jako domácího mazlíčka10 důvodů, proč je fajn mít za nejlepší kamarádku chlapa nebo 5 důvodů, proč ženy opouští svoje chlapy.