4 tipy, jak být lepší než jeho milenka

4 tipy, jak být lepší než jeho milenka
Karol / lepší než milenka milenka partnerka

Máte pocit, že má váš partner milenku? Pak musíte být lepší než ona. Buď proto, aby se jí zbavil nebo proto, aby si žádnou milenku ani nehledal!

1. Experimentujte…

Chlapi mívají milenky hlavně proto, že doma už je to tak trochu nudí. Nebojte se experimentovat a to nejen v sexu, ale třeba i v tom, jak vypadáte. Oblékejte se víc sexy, buďte výstřední a svádějte ho. Uvidíte, že to ocení nejen on, ale i vy se budete cítit mnohonásobně lépe.

2. Nechoďte v teplácích…

Milenky nikdy nechodí v teplácích, protože si chtějí svého milence udržet co nejdéle. Dělejte to taky tak, noste sexy noční košilky a klidně nahoďte i jeho triko, pod které si samozřejmě nesmíte nic vzít.

3. Podpořte ho…

Chcete být lepší než jeho milenka? Pak s ním mluvte, podporujte ho a neustále mu dokazujte, jak vám na něm záleží. To totiž milenky nedělají. A když to budete dělat důkladně, nejspíš si ani žádnou milenku hledat nebude.

4. Nechte se hýčkat…

Co milenky ovšem dělají a dělají to velmi dobře, nechávají se obletovat a hýčkat, jak jen to jde. Ukažte svým chlapům, že jste ženy a že si zasloužíte obletovat, nosit květiny a masírovat nohy!

Přečtěte si také 6 způsobů, jak být dnes večer za drsného milence6 znamení, že má vaše partnerka milence a 5 důvodů, proč jsou krásné holky stále bez chlapa.