4 tipy, jak dostat do postele nejlepší kamarádku

4 tipy, jak dostat do postele nejlepší kamarádku
Karol / dostat do postele fun kamarádka sex

Někdy se tak prostě stane, že máte chuť rozdat si to s nejlepší kamarádkou. No, nese to s sebou určitá rizika, třeba to, že v sázce je celé přátelství, ale pokud to i tak chcete zkusit, tady jsou tipy, jak ji do té postele i přes veškeré nástrahy dostat.

1. Když vám pláče na rameni…

Využijte toho, že se nacházíte v roli utěšovatele, pořádně ji vyslechněte, pohlaďte a pak už můžete jít rovnou na věc. Musíte jen vychytat ten správný moment, protože pokud se vám to nepodaří, nejenže nebudete mít sex, ale dokonce už možná nebudete mít ani tu nejlepší kamarádku.

2. Přítel alkohol…

Alkohol funguje vždycky. Chcete-li mít sex se svojí nejlepší kamarádkou, pořádně ji opijte. Asi tak po pátém drinku se vám vrhne sama okolo ramen a ještě bonus pro vás, druhý den si nebude vůbec nic pamatovat, takže přátelství vlastně ani neriskujete.

3. Vyznejte ji lásku…

Chcete dostat nejlepší kamarádku do postele? Vyznejte ji lásku. Pokud to ovšem přijme, nečeká vás jen ten sex, ale i všechno ostatní, co k normálnímu vztahu patří. Otázkou už jenom je, jestli vám to za to stojí.

4. Řekněte to narovinu…

Upřímnost je nade vše a pokud jste naladěni na stejnou vlnu, nakonec k tomu sexu dojde. Pokud si to pak navzájem nebudete vyčítat, můžete vyzkoušet něco jako přátelství s benefity.

O kamarádství si přečtěte také 10 důvodů, proč je fajn mít za nejlepší kamarádku chlapa10 situací, kdy vás kamarádi nejvíc naštvou a 10 znamení, jak poznáte, že je do vás zamilovaný nejlepší kamarád.