4 tipy, jak se ve fitku konečně přestat stydět

4 tipy, jak se ve fitku konečně přestat stydět
Karol / cvičit fitko fun nestydět se ve fitku stydět se

Jestli chodíte už nějaký ten týden do fitka, ale pořád se schováváte někde v zadu za kladinou, je nejvyšší čas vystrčit hlavu a přestat se stydět! Tady je pár tipů, jak toho dosáhnout…

Cvičte i mimo fitko

Stydíte se, protože vám cvičení třeba tolik nejde, nemáte takovou kondičku, svaly a s přístroji to neumíte? Cvičte i mimo vaše oblíbené fitko. Choďte si večer zaběhat, určitě během toho v parku potkáte takové to mini fitko, které tam město postavilo, aby podpořilo sportovního ducha u lidí, kteří normálně necvičí. Je to zadarmo a vy se pak budete ve fitku cítit mnohem líp.

Pořiďte si trendy ohoz

Když budete u cvičení vypadat dobře, budete se tak i cítit a nebudete se tolik stydět. Vynechte ale sytě růžovou barvu, tou na sebe totiž upoutáte ještě větší pozornost, takže pokud se ještě na pohledy cizích lidí necítíte, pořiďte si něco pěkného, ale ne tak nápadného.

Choďte cvičit s parťákem

Když budete chodit cvičit ve dvou, nebudete se tolik stydět. Ve dvou se to lépe táhne, takže se s kámošem nebo kámoškou můžete vzájemně podpořit v tom, co vám zrovna nejde.

Zaplaťte si trenéra

Trenéři jsou ve fitku proto, aby nám vysvětlili, co máme dělat a co naopak nemáme. A není se určitě za co stydět, dnes mají trenéra i ti nejlepší!

Chodíte cvičit? Přečtěte si 9 typů lidí, které potkáte ve fitku15 důvodů, proč randit s holkou z fitka a 10 vět, které nesnáší svalovci.