4 tipy, jak zvítězit při hádce s partnerem

4 tipy, jak zvítězit při hádce s partnerem
Karol / hádat se hádka vyhrát v hádce vztah

Každý se občas hádá se svým partnerem. Kvůli důležitým věcem, ale někdy i kvůli totálním blbostem. Jak při takové hádce zvítězit?

1. Stůjte si za svým

Když chcete vyhrát hádku nad svým partnerem, tvrdě si stůjte za svým. Ani na chvíli nesmíte polevit a připustit jinou pravdu. Jakmile začnete být nejistí, ten druhý to pozná a rychle toho využije proti vám.

2. Neurážejte

V hádce s partnerem nikdy neurážejte, nepoužívejte sprostá slova, nadávky ani násilí. To všechno je jen projevem slabosti a toho, že si nejste až zas tak jistí, jak druhé straně tvrdíte.

3. Neodbočujte od tématu

Vždycky se držte tématu hádky, neodbočujte a ani nevytahujte jiné věci. Pokud chcete v hádce vyhrát, musíte být konstruktivní, upřímní a neodbytní.

4. Nevytahujte minulost

Nikdy do hádky nepleťte vaši minulost, neříkejte věty typu „ale ty jsi taky minule…“ nebo „pamatuješ jak…“. Takhle hádku nikdy nevyhrajete a ten druhý nad vámi bude mít navrch.

O vztazích musíte vědět i 4 věci, které zachrání váš vztah těsně před rozchodem5 tipů, jak zakamuflovat vztah se spolužákem a 5 věcí z vašeho vztahu, které nepatří na Facebook.