4 typy žen, od kterých muži nejčastěji odchází

4 typy žen, od kterých muži nejčastěji odchází
Karol / fun muži odejít rozchod ženy

Pokud každý váš vztah trvá sotva pár dní, po kterých vás muž opuští a odchází zas o dům dál, možná to není v něm, ale chyba bude na vaší straně. Od kterých typů žen muži nejčastěji odchází?

Diktátorky

Chlapi mají sice rádi ženy, které si umí říct o to co v životě chtějí, ale čeho je moc, toho je příliš. Od panovačných žen, které striktně řídí domácnost a dělají si z mužů malé poslíčky, tak od těch pak nejčastěji odchází.

Stěžovatelky

Každý muž svou partnerku rád utěší, když ji něco trápí, ale když si stěžuje na všechno a pořád, nedá se to moc dlouho vydržet. To pak chlapi berou rychle nohy na ramena a od takových žen utíkají pryč hodně daleko.

Kontrolorky

Když vás někdo neustále kontroluje a pak ještě k tomu nadává, že děláte všechno špatně, moc dlouho to asi nevydržíte. Od žen kontrolorek dávají muži co nejrychleji ruce pryč.

Frigidy

Možná máte pocit, že když vás muž nedokáže uspokojit, je to výhradně jeho chyba. I on to tak nejspíš vnímá a protože se s tím nedokáže vyrovnat, raději odejde za jinou, která s uspokojením při sexu nemá problém.

O vztazích by vás také mohlo zajímat 5 koníčků, které možná jednou zničí váš vztah5 věcí z vašeho vztahu, které nepatří na Facebook a 4 věci ve vaší domácnosti, které ničí váš vztah.