4 věci, které by ženy mohly chlapům během Vánoc závidět

4 věci, které by ženy mohly chlapům během Vánoc závidět
Karol / muži během Vánoc Vánoce ženy závidí

Možná, že vám to bude připadat jako nesmysl, ale je několik věcí, kdy to mají chlapi během Vánoc prostě jednodušší a ženy by jim to mohly jen tiše závidět.

1. Můžou sníst cukroví kolik chtějí…

Je fakt, že chlapi prostě během Vánoc můžou sníst tolik cukroví a dalších neřestí kolik jen chtějí, nějaká kila navíc jsou jim totiž naprosto ukradená. A nejhorší na tom je, že i když si pupky nacpou k prasknutí, ve většině případů nepřiberou ani deko. Jak je tohle možné?

shutterstock_503828329

2. Dárky řeší v klidu na poslední chvíli…

Ženy se stresují tím, co dají komu k Vánocům už prakticky od léta. To chlapi vyrazí na nákupy 23. večer nebo 24. prosince dopoledne a nakoupí vždycky všechno co potřebují a ještě sklidí ten největší úspěch. Proč se ženy kvůli Vánocům tedy tolik stresují?

shutterstock_155585759

3. Nepotřebují uklízet…

Každá ženská chce mít na Vánoce vycíděný celý byt, aby si každá návštěva o ní myslela, jak je úžasná hospodyňka a to je dost stresující a vyčerpávající. To chlapům je to naprosto jedno, neuklízí a kamarádi a tchýně je mají i tak rádi.

shutterstock_529960081

4. Po Vánocích nemají depku…

Muži si po Vánocích v klidu hodí nohy na stůl, otevřou si pivo a jsou naprosto v klidu. U žen je to naopak. Po Vánocích začíná snad ještě větší depka, než jakou měly před nimi. Řeší kila navíc, vybílený účet a nepořádek, který po všech těch lidech doma zbyl.

shutterstock_519147439

O Vánocích si přečtěte také 10 důkazů, že jste posedlí Vánocemi8 důvodů, proč jíst na Vánoce kapra a ne řízek a 7 naprosto zbytečných vánočních dárků.