4 věci, které byste v sexu měli zažít alespoň jednou za život

4 věci, které byste v sexu měli zažít alespoň jednou za život
Karol / experimentovat v sexu fun sex zážitek

Ať už máte sex rádi jakkoliv, tady je pár věcí, které byste si v něm měli vyzkoušet alespoň jednou za život, aby vás to v pozdějším věku nemrzelo, nebo abyste nemohli spekulovat o tom, jaké by to asi bylo.

1. Sex s cizincem / cizinkou

Sex s partnerem, kterého milujete a se kterým máte dlouhodobý harmonický vztah, je bezpochyby parádní, ale alespoň jednou za život byste měli vyzkoušet sex s cizincem nebo cizinkou někde na dovolené, a o kterém nevíte vůbec nic. Prostě spontánní vášnivá akce. Jen si dejte pozor na pohlavní choroby nebo nechtěné těhotenství!

2. Sex pod širákem

Sex po širákem, když u toho koukáte na hvězdy nebo třeba na západ slunce, má své obrovské kouzlo. Pokud ho nevyzkoušíte, vůbec netušíte, o jaký zážitek přicházíte. Když u toho navíc budete poslouchat šumějící moře, už nikdy nebudete chtít mít sex v posteli. Možná leda v zimě.

3. Sex na tajňačku

Zakázené ovoce chutná nejlépe, takže když budete mít tajný sexuální vztah třeba v práci nebo ve škole, bude vás to neskutečně vzrušovat. I když to třeba nemusí skončit úplně nejlépe, rozhodně si to budete pamatovat na celý život a možná to jednou budete vyprávět vnoučatům :-).

4. Sex ve třech

Sex ve třech není pro každého, ale jak můžete vědět, že se vám to nebude líbit, když to ani nikdy nevyzkoušíte? Alespoň jednou za život byste to tedy měli vyzkoušet, ať si to můžete případně vychvalovat nebo to naopak úplně odsoudit.

Chcete více o sexu? Zkuste 5 znamení, že byste měli provozovat méně sexu4 způsoby, jak „to“ ženy nejraději dělají nebo 4 tipy, jak dostat do postele nejlepší kamarádku.