4 věci, které muži při sexu nikdy nepřehlédnou

4 věci, které muži při sexu nikdy nepřehlédnou
Karol / muž při sexu sex všímat si

Zajímá vás, co muži při sexu rozhodně nikdy nepřehlédnou? Možná jsou mnohem všímavější, než jsme si vlastně myslely a věřte, že o to, jaký máte při tom účes nebo co máte na sobě, jim vůbec nejde.

1. Oholení

Když nejste dokonale oholené nebo dokonce nejste oholené vůbec, a to neplatí jen o intimních partiích, muži si toho okamžitě všimnout. Nezapomeňte, že neoholená místa jsou na dotek nejvíc nepříjemná tehdy, když jsou oholená tak před dvěma dny.

shutterstock_524565697

2. Pohled

Možná si myslíte, že je chlapům jedno, jak se při sexu tváříte, ale opak je pravdou. Moc dobře si všímají vašeho pohledu, podle kterého usuzují, jak se vám to či ono zrovna líbí. Tak si dávejte pozor, abyste se omylem netvářily třeba otráveně.

shutterstock_532474264

3. Pocity

Muži si při sexu moc dobře všímají všech vašich pocitů. Poznají, jestli se vám to, co vám  zrovna dělají, líbí nebo jestli byste raději něco úplně jiného. Neverbální komunikace totiž hraje důležitou roli i při samotném sexu.

shutterstock_303137849

4. Pohyby

Muži si při sexu všímají vašich pohybů. Všímají si jak kroutíte boky a jak se ladně pohybujete. To je právě vzrušuje ze všeho nejvíc. Mnohem víc, než nějaké krajkové sexy prádlo nebo dokonale provedený make-up, tak si dejte pořádně záležet.

shutterstock_304975493

Přečtěte si také 4 důvody, proč vás přitahuje sex na veřejnosti4 věci, na které muži myslí během sexu zezadu nebo 8 sexy kostýmů, které si pořiďte letos na Vánoce.