4 věci, které se stanou, když budete podvádět na instagramu

4 věci, které se stanou, když budete podvádět na instagramu
Karol / fun instagram podvádět sociální sítě

Kupujete si falešné followery, lajky na instagramu nebo si retušujete postavu na fotkách? Pak vězte, že tady rozhodně platí, že s poctivostí nejdál dojdeš. Co všechno se stane, když budete podvádět na instagramu?

Instagram vás udělá neviditelnými

Když budete podvádět na instagramu, kupovat si falešné sledovatele nebo lajky u fotek, instagram to brzy pozná, díky aplikacím, které na to používáte, a zajistí, aby vás ostatní neviděli. Respektive váš příspěvek se na zdi ostatních zobrazovat nebude a vaše fotky nebudou vidět ani u jednotlivých hashtagů.

Instagram vás úplně zablokuje

A když už to přeženete úplne, instagram váš účet zcela zablokuje a budete mít prostě naprostou smůlu a to bez jakékoliv možnosti podat vysvětlení. Pokud vám to stojí za to, klidně pokračujte dál, ale pokud už máte na instagramu pěknou galerii, raději se na podvody vykašlete.

V reálu vás nikdo nepozná

Když si na instagramu budete zeštíhlovat postavu, bělit zuby a dodělávat make-up, pak riskujete, že vás v reálu nikdo nepozná. Otázkou je, jestli vlastně chcete, aby vás někdo poznal.

Budete za trapáka

Podvádíte na instagramu? Tak až se na to přijde, budete za trapáka a všem akorát tak pro smích. Když už chcete podvádět, musíte to dělat hlavně nenápadně, aby to nebylo až zas tak okaté. Každý si totiž dokáže odvodit, že malý černoušek z Ugandy asi není vaším skutečným fanouškem.

O instagramu si přečtěte také 10 důvodů, proč Instagram stále hýbe světem a 5 nejtrapnějších věcí, kterých se nevědomky dopouštíte na Instagramu.