4 věci, které se stanou, když přestanete mít sex

4 věci, které se stanou, když přestanete mít sex
Karol / celibát partneři přestat se sexem sex

Víte, co všechno se stane, když přestanete mít pravidelný sex a z ničeho nic začnete držet celibát? Možná jste ani netušili, jak moc je pro vás tato partnerská činnost důležitá!

1. Ochabne vám svalstvo

Při sexu zapojujete svalstvo, o kterém jste možná ani netušili, že ho vůbec máte. Je tedy vcelku logické, že když přestanete mít pravidelný sex, svalstvo povolí a ochabne. Dámy navíc sexem posilují pánevní dno a to, když povolí, začnou se dít velmi nepříjemné věci. Raději se tedy snažte dodržovat určitou sexuální pravidelnost.

shutterstock_256340875

2. Budete nevrlí a podráždění

Pravdou je, že při sexu se jednak vyplavují hormony, které vám dodávají pocit spokojenosti a štěstí a navíc se při něm dostatečně vybijete a vybouříte, takže pak nehrozí žádná frustrovanost. Když pravidelný sex nemáte, kumuluje se ve vás stres a napětí, takže jste pak nepříjemní a podráždění na své okolí.

shutterstock_384978976

3. Hrozí vám rozchod

Když přestanete mít sex ve vztahu, hrozí vám velmi rychlý rozchod. Lidé jsou bohužel (nebo bohudík) v některých věcech jako zvířata, kterým instinkt a pud velí se rozmnožovat. Pokud se tedy přestanete „rozmnožovat“, je vysoce pravděpodobné, že se brzy s partnerem či partnerkou rozloučíte.

shutterstock_254876533

4. Možná dostanete chřipku

Vědci dokázali, že pravidelným sexem posilujete svůj imunitní systém. Když tedy tuto činnost zcela vyškrtnete ze svého života, reálně vám hrozí, že budete mnohem více náchylnější k chorobám jako je třeba chřipka. Ani ta nejsilnější dávka vitamínu C vás nezachrání.

shutterstock_244673965

Mohlo by vás také zajímat 5 tipů, jak najít ztracenou chuť na sex5 důvodů, proč nemáte chuť na sex a 5 věcí, které nedělejte při sexu.