4 věci, které vás ráno vyděsí

4 věci, které vás ráno vyděsí
Karol / leknout se ráno vstávat vyděsit

Patříte spíš mezi milovníky ranního vstávání nebo ho k smrti nesnášíte? Ať už je to tak nebo onak, tady jsou čtyři věci, které vás dokážou ráno pěkně vyděsit.

1. Bědar uprostřed čela

Bědar nebo jakýkoliv jiný výrůstek uprostřed čela teda rozhodně není nic příjemného. A zvlášť tehdy, pokud nemáte vůbec žádnou časovou rezervu a pospícháte, takže nemáte čas ten nový přírůstek zamaskovat. Beďar vás teda dokáže pořádně vyděsit!

shutterstock_385615120

2. Zaklapnutý budík

Když se vzbudíte příjemně odpočatí a svůj pohled upřete hned vedle postele na budík, který vám oznámí, že už jste měli být půl hodiny na cestě, tak to vás dokáže až k smrti vyděsit. Z příjemného rána se následně stane dopoledne plné chaosu a stresu.

shutterstock_217572781

3. Cizí člověk v posteli

Když se ráno probudíte vedle polonahého člověka, kterého jste nikdy před tím neviděli, dokáže vás to pořádně vyděsit. Opatrně tak musíte zjistit, co jste vlastně předešlou noc dělali a s kým!

shutterstock_542667655

4. Vypotřebovaný make-up

Pokud jste ženy a chystáte si po ranní sprše nanést make-up a najednou zjistíte, že jste ho den před tím zcela vypotřebovaly, dokáže vám to pěkně překopat ranní a možná i dopolední plány. Nejenže si musíte jít koupit nový, ale než ho koupíte, musíte zrušit úplně všechny naplánované schůzky, protože bez make-upu vás zkrátka nikdo nesmí vidět!

shutterstock_205957348

O ránech si přečtěte také 6 triků jak ráno vstát a nezbláznit se12 důvodů, proč je lepší mít sex ráno než večer a 15 věcí, které udělejte, když se vám nechce ráno do školy.