4 věci, které ženy při sexu vůbec nezajímají

4 věci, které ženy při sexu vůbec nezajímají
Karol / co ženy nezajímá sex ženy

U kterých věcí si můžete být naprosto jistí, že ženy před sexem, během sexu a ani po něm prostě nezajímají? Třeba díky tomu můžete začít být konečně v klidu, pánové, a soustředit se na něco, co naopak vaše partnerky skutečně zajímá.

1. Oholení

Ženám je mužské oholení během sexu vážně skutečně ukradené. Ne, že byste tam dole nutně museli vypadat jako orangutani, pánové, ale žádné ornamenty taktéž rozhodně nejsou potřeba, pokud jste nad nimi uvažovali.

shutterstock_259345478

2. Svaly

Vaše čerstvě vyrýsované svaly z fitka a k tomu ještě třeba natřené olejem, aby byly více vidět, jsou ženám při sexu zcela fuk. Raději se soustřeďte na to, co děláte rukama, než jak u toho vypadáte.

shutterstock_322155455

3. Gesta

Jestli při tom máte zavřené oči, našpulenou pusu nebo vyplazený jazyk, to ženy při sexu neřeší. Musí se totiž soustředit na svou rozkoš, které není vždy tak snadné dosáhnout.

shutterstock_303137849

4. Parfém

Zapomeňte na litry kolínské, kterou před sexem nastříkáte na celé své tělo a to i včetně svého rozkroku. Ženy daleko více ocení, když si před tím dáte jen obyčejnou sprchu a použijete při ní mýdlo!

shutterstock_352008959

O sexu si přečtěte také 4 věci, které muži při sexu nikdy nepřehlédnou4 věci, na které muži myslí během sexu zezadu a 4 důvody, proč vás přitahuje sex na veřejnosti.