4 věci, na které muži myslí během sexu zezadu

4 věci, na které muži myslí během sexu zezadu
Karol / na co myslí muži sex sex ze zadu

Chcete vědět, na co skutečně myslí muži, když mají sex zezadu? Pochopitelně máme na mysli sex mezi mužem a ženou. Na co myslí muži při sexu zezadu s jiným mužem, na to raději vůbec myslet nechceme!

1. Jak ochmatat prsa

Poloha zezadu je tak trochu kaskadérský kousek, pokud kromě zadku chcete ochmatávat také prsa. Dost chlapů tedy při sexu zezadu myslí na to, jak to udělat, aby mohli sahat partnerce na zadek, na prsa a přitom u toho nespadnout z postele.

shutterstock_285342548

2. Na sexy zadeček

Na zadek té, se kterou to zrovna provádějí, mají skutečně perfektní výhled. A protože chlapi nedokážou při sexu myslet třeba na praní prádla, tak jako to bohužel občas dělají ženy, myslí zkrátka na ten sexy zadeček, který mají přímo před sebou.

shutterstock_499262791

3. Jak oddálit konec

Poloha zezadu je neskutečně vzrušující a proto reálně hrozí velmi brzký konec. Chlapi tedy myslí na to, jak své vyvrcholení co nejvíce oddálit, aby si to užili co možná nejdéle a aby si to užila i jejich momentální partnerka.

shutterstock_499262749

4. Jak jim to pěkně jde

Když to chlap dělá ženě zezadu, myslí dost často na to, jakej je kanec a jak mu to pěkně jde. A cítit se bude ještě mnohem líp, když naproti posteli postavíte zrcadlo, do kterého se při tom bude moc koukat nejen na sebe, ale i na slastný výraz své partnerky, tedy ten váš.

shutterstock_318531215

Přečtěte si také 8 sexy kostýmů, které si pořiďte letos na Vánoce21 míst, na kterých byste měli mít sex alespoň jednou za život a 5 věcí, které potřebujete pro dobrý sex.