5 důvodů, proč chodit s cizinkou

5 důvodů, proč chodit s cizinkou
Karol / chodit s cizinkou cizinka randit

Zapomeňte na chození s obyčejnou českou holkou a nabrnkněte si cizinku. Proč? Protože z toho čiší jen samé výhody!

1. Naučíte se cizí jazyk

Největší výhoda chození s cizinkou? Jazykový kurz zcela zdarma! Pokud si chcete alespoň trochu rozumět, nezbude vám nic jiného, než se její jazyk prostě naučit. Třeba se pak na oplátku naučí i ona trochu česky.

2. Můžete předstírat, že nerozumíte

Pokud mezi vámi dojde k neočekávanému konfliktu, můžete předstírat, že jste si prostě jen špatně rozuměli. Udobřování je potom mnohem snazší, než s obyčejnou českou holkou.

3. Podíváte se za hranice

Když váš vztah dobře pokvete, možná vás brzy vezme domů ukázat vám svou rodnou vísku. To je bod pro vás, protože se konečně zase jednou podíváte za hranice.

4. Před kámoši budete za hvězdu

Budete-li randit s cizinkou, pak vězte, že vám budou všichni kámoši závidět. Každý z nich bude chtít být okamžitě na vašem místě. Chození se zahraniční holkou je totiž děsně cool!

5. Vaše děti budou znát dva jazyky

A když všechno bude pokračovat jako v pohádce, budete mít jednoho dne kupu krásných dětí, které budou mít ve škole ohromnou výhodu. Uhodnete jakou?

Tápete ve vztazích? Tak si přečtěte také 10 důvodů, proč je skvělé mít vztah na dálku5 způsobů, jak oživit váš vztah a 7 mýtů o randění.