5 důvodů, proč jsou krásné holky stále bez chlapa

5 důvodů, proč jsou krásné holky stále bez chlapa
Karol / být bez chlapa být sama fun krásná holka single

Možná byste řekli, že krásné holky nemají o chlapy nouzi. O chlapy, to určitě ne, ale o stálé partnery bohužel ano. Proč jsou krásné holky neustále samy?

1. Pocit, že na ni nemám…

Kluci se prostě občas bojí oslovit holku, která je příliš krásná. Mají totiž pocit, že na takovou oni prostě nemají. Je to jeden z hlavních důvodů, proč si spousta kluků vybírá doslova ošklivky.

shutterstock_519830806

2. Obava z nevěry…

Chlapi si nehledají příliš překrásné holky kvůli tomu, že mají strach, že jim takové holky budou nevěrné. Je to vcelku logické, protože krásné holky mají mnohem víc potenciálních nápadníků, než mají ty ošklivější.

shutterstock_503408278

3. Strach z okukování…

S tím souvisí i strach z okukování. Když je holka krásná, každý se za ní otočí a neustále ji prostě jen tak okukuje. A to nemají chlapi u svých partnerek rádi. Raději si najdou takovou, kterou budou mít jen pro sebe.

shutterstock_802811

4. Pocit, že bude náročná…

Proč jsou krásné holky v jednom kuse bez stálého partnera? Protože kluci mají strach, že taková krásná holka bude strašně náročná a že oni nebudou schopni vyplnit všechny její požadavky. Přitom je to naprostý nesmysl.

shutterstock_264802982

5. Strach z odmítnutí…

Žádný chlap není nadšený z toho, když ho holka odmítne. A u té krásné je riziko odmítnutí mnohem větší, než když osloví nějakou průměrnou holku.

shutterstock_519161206

Přečtěte si také 10 důvodů, proč jsou chlapi rádi, když jejich partnerky nepracují6 znamení, že má vaše partnerka milence a 7 věcí, které udělejte, aby byla vaše partnerka šťastná.