5 důvodů, proč vás nikdo nesleduje na Instagramu

5 důvodů, proč vás nikdo nesleduje na Instagramu

Máte málo sledovatelů na Instagramu? Možná děláte základní chyby, proto vás prostě nikdo nechce sledovat. S námi to můžete napravit, pokud o to ovšem stojíte. Na vině totiž může být některá z těchto věcí.

1. Máte krátké vlasy

Bohužel, ač se to bude zdát možná zvláštní, ostatní se chtějí koukat na dlouhonohé krásky s ještě delšími vlasy! Pokud tedy máte na hlavě ježka, je možné, že vás nikdo nebude chtít sledovat. Řešení? Nechte si narůst háro a uvidíte, že foloweři se jen a jen pohrnou.

2. Přispíváte příliš často

Pokud přispíváte na Instagram víckrát, než dvakrát denně, vaši sledovatelé si vás zablokují, protože jim narušujete jejich zeď, kde chtějí sledovat i další uživatele a nejenom vás. Omezte tedy své příspěvky! Přibývat vám sledovatelé budou možná pomalu, ale stejně tak pomalu vám budou i ubývat.

3. Nejste Twiggy

Pokud nemáte postavičku jako Twiggy, začněte s tím něco dělat, protože nikdo nechce sledovat špeky a cululitidu. Bohužel, taková je krutá realita.

4. Fotky máte nekvalitní

Pořiďte si kvalitní telefon nebo raději rovnou pořádnou zrcadlovku! Jedině tak budou vaše fotky pěkné a kvalitní, takže se na ně ostatní budou chtít dívat a nebudou se moci dočkat, až přidáte další příspěvek. Na zrnité fotky není vážně nikdo zvědavý.

5. Nežijete v luxusu

Pokud nevlastníte kabelku Prada a doplňky Chanel, dost možná budete muset followery nahánět nějakou jinou cestou. Ostatní se totiž rádi koukají na věci, které sami nemohou mít.

(1)

Fotky: Instagram

Nenechte si ujít také Instagramové trendy pro rok 201610 věcí, které jste nevěděli o Instagramu8 věcí, které byste se měli naučit od teenagerů při používání Instagramu.