5 filmů, které si nepouštějte na Valentýna

5 filmů, které si nepouštějte na Valentýna
Karol / filmy fun koukat na televizi Valentýn

Hodláte-li Valentýna strávit tím, že se budete koukat na televizi, ať už sami nebo v páru, těchto pět filmů určitě vynechte. Zkazily by vám romantický apetit, takže se poohlídněte po jiných filmech, které se k tomuto svátku hodí mnohem lépe.

1. 50 odstínů šedi…

Možná byste řekli, že 50 odstínů šedi se na Valentýna hodí mnohem víc než kterýkoliv jiný film. Pokud hodláte Valentýna strávit doma s kamarádkou, pak si ho klidně pusťte, pokud ale chcete prožít romantiku se svou drahou polovičkou, tento film rozhodně vynechte. Váš kluk by tuhle kravinu totiž nemusel dokoukat do konce a raději by s křikem utekl.

2. Titanic…

Copak vy byste se na ten nejromantičtější svátek v roce chtěli koukat na film o lásce, která končí smrtí jednoho z nich? Asi těžko. Na Valentýna si raději najděte film se šťastným koncem a ne film, který zhruba od jeho poloviny celý až do konce probrečíte.

3. Počátek…

Pokud si chcete na svátek zamilovaných trochu odfrknout u sklenky vína se svou drahou polovičkou, film Počátek si raději nepouštějte. Má dost složitý děj a musíte ho skutečně sledovat od začátku až do konce. Na nějaké techtle mechtle už tedy nezbyde čas.

4. Kdopak to mluví…

Sledovat na Valentýna film o dětech a slyšet všechny jejich myšlenky aniž by je vyslovily nahlas, to je vcelku děsivé. Pokud vlastní děti nečekáte a zatím je ani neplánujete, raději tenhle film ještě chvíli vynechte.

5. Vetřelec…

Vetřelec je stará klasika, ale na svátek zamilovaných se moc nehodí. Pokud tedy oba nejste milovníci sci-fi hororů, bude lepší, když si pustíte nějakou americkou romantickou komedii na pozadí, zatímco se budete věnovat milostným hrátkám.

O Valentýnu si přečtěte také 10x valentýnské nehty, které musíte mít5 tipů, jak oslavit Valentýna o samotě nebo 6 věcí, které rozhodně nedělejte na Valentýna.