5 koníčků, které možná jednou zničí váš vztah

5 koníčků, které možná jednou zničí váš vztah
Karol / fun koníčky ničit vztah vztah

Koníčky jsou nedílnou součástí našeho života. Kdo je nemá, jako by ani nebyl. Ono nudit se doma na gauči je docela nic moc. Existuje ale pár koníčků, se kterými když to příliš přeháníte, tak možná dokonce jednou zničíte váš vztah. Které to jsou?

Cestování

Cestování je fajn, ale jen tehdy, když cestujete spolu. Když cestuje jen jeden z vás, je vcelku logické, že toho druhého věčná samota a myšlenky na to co tam jeho partner asi tak dělá, za nějakou dobu přestanou bavit.

Módní blogování

Módní blogování, na první pohled neškodný koníček, jenže když začnete blogovat na trochu lepší úrovni, stojí vás to spoustu peněz a hlavně času, který trávíte v obchodech nebo na módních přehlídkách. Není se tedy čemu divit, že to vašeho partnera může začít štvát.

Sport

Sport je fajn, dělá pekné tělo a spokojeného ducha. Jenže může začít dělat nespokojeného partnera a to ve chvíli, kdy mu začnete věnovat tolik času, že už ani nikdy nejste doma. Dost často budete nejspíš i mimo město nebo zemi a to ve vztahu zkrátka nemůže moc dlouho fungovat.

Knihomolství

Ten, kdo čte knihy, je vždycky pro okolní svět tak trochu zvláštní. Většina lidí čte knihy, ale když čtete jenom knihy a žijetem světem v nich a neděláte vůbec nic jiného, ve vztahu to nebude dělat dobrotu. Leda byste byli oba knihomolové a třeba takový sex by vám nic neříkal.

Muzikanství

Milujete muziku? Pak bude i vaše partnerka, přeci jen na hudbu se holky balí nejlépe. Jenže po nějaké době, když už budete ve vážném vztahu, ji to začne pěkně štvát. Všechny ty koncerty a cizí holky navěšené kolem vašeho krku, to nebude dělat dobrotu.

O koníčcích si přečtěte také 5 koníčků, kterými se můžete jednou živit nebo 10 koníčků, které můžete dělat, když jste samotáři.