5 nejlepších komplimentů, které můžete dát ženě

5 nejlepších komplimentů, které můžete dát ženě
Karol / fun kompliment pochválit složit poklonu žena

Chcete ženu dostat do kolen? Složte jí pořádný kompliment! Tady je 5 nejlepších pochval a komplimentů, které ženě můžete dát.

Že se vám líbí její postava…

Pochválit ženě postavu, to dělá doslova divy. A je úplně jedno, jestli je vychrtlá na kost nebo žena kyprých tvarů. Zvedne jí to sebevědomí a bude díky tomu chrochtat blahem.

Že bez ní nedokážete žít…

Když své partnerce řeknete, že bez ní nedokážete žít, že dala vašemu životu smysl a že byste jí snesli modré z nebe, bude se jenom rozplývat a doslova kvést. Pokud tedy chcete mít spokojenou partnerku, vyznávejte jí lásku v jednom kuse!

Že se vám o ní zdají sexuální sny…

Když žena zjistí, že je objektem vašich sexuálních představ, neskutečně jí to polichotí. Bude se cítit krásná, sexy a bude díky tomu sebevědomější.

Že má božské vlasy…

Ženy a vlasy, to je dost citlivé téma. Málo která žena je se svými vlasy spokojená. Když jí tedy pochválíte kštici, dost u ní stoupnete na ceně!

Že jste díky ní nejšťastnější…

Řekněte ženě, že jste díky ní nejšťastnější a bude vám zobat doslova z ruky. Žena potřebuje vědět, že je díky ní někdo šťastný a je to pro ní stejně tak důležitý kompliment, jako když jí pochválíte tělo.

Chcete se o ženách dozvědět víc? Přečtěte si 4 typy žen, od kterých muži nejčastěji odchází4 způsoby, jak „to“ ženy nejraději dělají a 5 věcí, na které si ženy potrpí a muže to rozčiluje.