5 sexuálních poloh pro hezčí postavu

5 sexuálních poloh pro hezčí postavu
Karol / hezčí postava posilovat sex sexuální poloha

Chcete hezčí a štíhlejší postavu do plavek? Stačí jen znát ty správné sexuální polohy. Nebudete muset do fitka a ještě si to skvěle užijete!

1. Na zadek

Na posílení zadku je ideální taková poloha, kdy si muž vezme partnerku do náruče a provádí zároveň dřepy. Dejte si ale pozor, poloha je to skutečně velmi vyčerpávající. Dámy mohou vyzkoušet polohu na spodním obrázku, kdy zvedáním zadních partií směrem nahoru svůj zadeček dokonale posílí.

2. Na ruce

Jste-li muž a chcete posílit paže, neexistuje jednodušší poloha na posílení rukou, než je poloha misionářská. Jste-li žena, zkuste polohu zezadu, kdy se budete rukama zapírat třeba o sedačku (skoro tak, jako když děláte kliky).

3. Na stehna

Dámy, chcete mít stehna bez celulitidy, o několik centimetrů štíhlejší a krásně vyrýsované? Pak není nic jednoduššího, než se pustit do polohy, kterou jistě velmi dobře znáte – do polohy „na koníčka“. Ale žádné flákání, jinak to fungovat nebude.

4. Na břicho

Znáte cvik tzv. „plank“? Jedná se o cvik, kdy posilujete střed těla a břišní svaly. Zapřete se o pokrčené ruce a zbytek těla natáhněte tak, jako když děláte klik. A právě tímto způsobem můžete provádět i klasickou misionářskou polohu.

5. Na špeky

Na špeky je dobrá jakákoliv sexuální poloha. Špeky se totiž spalují pohybem a toho máte při sexu víc než dost. Zaměřte se ale na takové polohy, u kterých se pohybujete co možná nejvíce. Nejlépe uděláte, když těch poloh vystřídáte co možná nejvíce.

Patří sex mezi vaše nejoblíbenější činnosti? Pak si nenechte ujít ani 6 věcí, které nedělejte před sexem4 důvody, proč je lepší mít sex doma, než v autě a 6 důvodů, proč mít sex hlavně ráno.