5 situací, kdy ženy nemají chuť na sex

5 situací, kdy ženy nemají chuť na sex
Karol / chuť na sex nechuť sex ženy

Ženský nejsou jako chlapi, kteří mají chuť na sex prakticky vždycky, všude a pořád. Během kterých 5 situací na něj ale nemají chuť ani kdyby potkaly třeba nahýho Brada Pitta?

1. Když jsou ve stresu…

Když jsou ženy ve stresu, nemohou se skoro ani najíst, natož mít s někým sex. Když si to chtěj pořádně užít, tak jedině s čistou hlavou a když mají všechny momentální problémy vyřešené. Pokud čistou hlavu nemají, mají ještě jednu možnost, uspokojivý sex alespoň předstírat.

shutterstock_297916046

2. Když mají milence

Když má chlap milenku, sex s jeho partnerkou je obvykle ještě mnohem lepší. Když má žena milence, nejenže sex s jejím partnerem stojí zaprd, ale mnohdy k němu nedochází vlastně vůbec. Ženy tak nějak v sexu neumějí hrát na obě strany.

shutterstock_407036356

3. Když mají „své“ dny…

Je v celku logické, že když má žena své dny, nemá pomyšlení ani na to, aby šla někam ven, natož aby měla dokonce sex. Buďte trpěliví, ono to za pár dní přejde a ztracená chuť se brzy dostaví ještě ve větším měřítku.

shutterstock_378862270

4. Když jsou vedle rodiče…

Chlapům zas až tolik nevadí, když jsou vedle nějací rodiče a oni si mají za zavřenými dveřmi v klidu užívat sex. To ženy, při představě, že jsou vedle jejich matky nebo matky a otcové jejich partnera, strkají rychle hlavu pod polštář a na sex nemají vážně ani pomyšlení.

shutterstock_372120679

5. Když jsou výprodeje…

Když jsou slevy v obchodech nebo online? Tak to po ženě sex vážně nechtějte, protože jediné, co ji zajímá, zda ty boty, na které už kouká týdny a teď jsou ve slevě, mají ještě v její velikosti.

shutterstock_192063296

O sexu si si přečtěte také 4 důvody, proč vás přitahuje sex na veřejnosti21 míst, na kterých byste měli mít sex alespoň jednou za život a 5 věcí, které potřebujete pro dobrý sex.