5 tipů, jak kluka neodradit už na prvním rande

5 tipů, jak kluka neodradit už na prvním rande
Karol / holka kluk neodradit první rande schůzka zalíbit se

První rande může být skvělý začátek dokonalého vztahu, ale i docela pěkná katastrofa. Pokud tedy nechcete, aby vaše rande skončilo fiaskem, tady je pár rad, jak kluka neodradit hned na první schůzce.

1. Nemluvte o budoucnosti

Pokud nechcete kluka odradit hned na první schůzce, proboha hlavně nemluvte o společné budoucnosti. Ani o společné dovolené, společném bydlení natož o společných dětech! Tím o něj tedy zaručeně přijdete sotva otevřete pusu!

shutterstock_286469927

2. Nespěte s ním

Dejte si na čas a sex dovolte až tak na třetí schůzce. Tak poznáte, zda o vás skutečně stojí a hlavně si o vás nebude myslet, že jste lehká děva velmi zarážejících mravů a stoupnete u něj tak na ceně. Na prvním rande tedy maximálně líbání!

shutterstock_514793272

3. Nevyluzujte tělesné zvuky

Neprďte, nekrkejte a nevyluzujte ani žádné další nechutné zvuky. Takové věci se smějí až tak po šesti letech manželství a rozhodně ne na první schůzce.

shutterstock_337537163

4. Nechte za sebe zaplatit

Nechte za sebe na první schůzce zaplatit, prostě se to tak dělá. A pokud vám to vaše ješitnost nedovolí, pozvěte ho třeba potom na zákusem, ale první útratu nechce určitě na něm!

shutterstock_239724175

5. Nefoťte na instagram

Na prvním rande si odpusťte jakékoliv focení potravin, selfíček nebo čehokoliv jiného, co později přidáte na instagram. Snad to těch pár hodin pro jednou vydržíte.

shutterstock_335716439

O randění si přečtěte také Rande, o kterých holky doufají, že je nikdy nezažijíTriky jak překonat strach z prvního rande a 5 jídel, která si nedávejte na prvním rande.