5 tipů, jak přežít s „tchyní“ pod jednou střechou

5 tipů, jak přežít s „tchyní“ pod jednou střechou
Karol / bydlení fun maminka sdílet domácnost tchyně

Sdílet domácnost s maminkou svého partnera, to je rozhodně dost velký oříšek. Ono i vydržet pod jednou střechou se svými vlastními rodiči může být někdy doce hard core. Každopádně oboje se dá nějak zvládnout a tady je pár tipů jak.

1. Choďte domů hodně pozdě

Když budete chodit domů hodně pozdě, bude vaše „tchyně“ už nejspíš spát, takže je minimální riziko, že se potkáte, a že spolu budete muset vést dlouhý a nudný rozhovor. Jen si dejte pozor ať nechodíte tak pozdě, aby už nespal i váš partner.

2. Pochlebujte jí

Pochlebujte jí, chvalte jí, jak jí to sluší a noste jí dárečky. Bude vás za to milovat, bude na vás hodná a dokonce i jednou třeba pohlídá vnoučata. A věřte, že to by se vám fakt mohlo hodit!

3. Odhlučněte pokoj

Chcete s maminkou svého partnera dobře vycházet? Odhlučněte pokoj, ve kterém trávíte nejvíce času. Nemusí přeci slyšet všechno, o čem si povídáte nebo věci, které tam po večerech nebo po ránech provádíte.

4.  Nechte si poradit

Bude to znít možná hloupě, ale nechte si od ní občas poradit a tak trochu si kecat do života. Klidně to pouštějte jedním uchem tam a druhým ven, ale ona tak bude mít pocit, že ji posloucháte a hlavně, že jí věříte.

5. Noste sluchátka

Další možnost, jak přežít pod jednou střechou s vlastní tchyní, je nosit sluchátka. Prostě ji ignorujte a třeba vám to bude nějakou dobu procházet.    Za pokus to určitě stojí.

O tchyních by vás také mohlo zajímat 10 vět, které neříkejte svojí tchýniProč si zamilovat svoji tchyni? a 5 věcí, které se stanou, když přijde na návštěvu jeho máma.