5 tipů, jak využít den navíc v přestupném roce

5 tipů, jak využít den navíc v přestupném roce
Karol / den navíc přestupný rok únor

Letos má měsíc únor o celý jeden den navíc. Je to výhoda nebo to není výhoda? Záleží zcela na vás, jak tento den využijete, možností totiž máte rovnou několik.

1. Dodělejte úkoly, které jste nestihli…

Mít celý jeden den navíc, to je obrovská výhoda. Můžete ho totiž využít k dodělání úkolů (třeba těch, co se mají odevzdat do konce měsíce), které jste nestihli do 28. února dodělat.

2. Vezměte si den volna…

Co takhle využít den navíc k nicnedělání? Vzhledem k tomu, že letos tento den připadá na pondělí, vezměte si dovolenou a čeká na vás báječný prodloužený víkend.

3. Jděte nakupovat…

Proč právě nakupovat? Protože vzhledem k tomu, že má letos únor o den navíc, budete tím pádem o den navíc v práci, než v únoru loňského roku, znamená to tedy, že se možná můžete těšit na trochu větší výplatu, než jste dostali právě loni. Můžete si tedy dovolit trochu se rozšoupnout.

4. Navštivte příbuzné…

29. 2. si vyhraďte na návštěvy svých příbuzných a nezapomeňte jim říci, že je takto budete navštěvovat pravidelně každého 29. února. Třeba jim nedojde, že je to jen jednou za 4 roky.

5. Protáhněte svaly

Využijte den navíc efektivně a jděte si pořádně zacvičit. Po odvedeném výkonu se můžete pochválit s tím, že jste cvičili o den déle, než v únoru loňského roku.

Kdy je naopak přestupný rok doslova k ničemu? Přečtěte si článek Máte radost, že je letos přestupný rok? Někdy je to spíš k pláči!