5 věcí, které chlapi na ženách prostě neřeší

5 věcí, které chlapi na ženách prostě neřeší
Karol / chlapi co muži neřeší muž žena

Ženy někdy řeší naprosté malichernosti. Stresují se, že mají malá prsa, velký zadek nebo že nemají co na sebe. Často mají pocit, že se na ně chlapi dívají skrz prsty a přitom mohou být naprosto v klidu, protože těchto 5 věcí muži na ženách prostě neřeší.

1. Prsa

Většina chlapů vůbec neřeší ženská ňadra. Je jedno, jestli jsou malá, velká, moc blízko nebo naopak daleko od sebe. Podstatné je to, že tam vůbec nějaká jsou. Už se tedy přestaňte stresovat a raději si jděte koupit nějaké sexy prádlo, které váš dekolt ještě více podpoří.

shutterstock_321614474

2. Vrásky

Nedělejte si vrásky, pokud máte na čele pár vrásek, protože vašim mužům je to zcela jedno. Dokonce jim malé vrásky na obličeji přijdou mnohem víc sexy, než dokonale vyžehlený obličej po plastice.

shutterstock_331126166

3. Jizvy

Jizvy na ženském těle chlapy rozhodně netrápí. A už v žádném případě ne ty, které vznikly například vlivem porodu vašeho společného potomka. Pokud tedy zrovna nemáte jizvu přes celý obličej, můžete v klidu přestat utrácet hory peněz za drahé plastické operace, protože vašim chlapům se líbíte přesně tak, jak jste.

shutterstock_391501345

4. Trendy oblečení

Tím, že budete nosit ty nejžhavější trendy, zaujmete spíš kamarádku než nějakého muže. Ti se koukají spíš na to, jak moc vás kašmírový svetřík obepíná, kde přesně končí vaše sukně nebo jak si to elegantně kráčíte na vysokých jehlách.

shutterstock_144293947

5. Příjmy

Každý se chce mít v životě dobře a být finančně zajištěný, pravdou ale je, že málo který chlap snese, když jeho partnerka vydělává mnohonásobně víc než on. Buďte si tedy jisté, že pokud vyděláváte příliš málo, rozhodně ho to netrápí a možná je dokonce rád.

shutterstock_113872705

Více podobných témat? Přečtěte si 5 zbraní, které mohou muži ženám závidět5 věcí, které ženy na mužích milují a 6 věcí, které nikdy nechtějte po muži.