5 věcí, které na sebe bloger nikdy nepráskne

5 věcí, které na sebe bloger nikdy nepráskne
Karol / blog bloger blogovat prásknout na sebe tajemství

Pokud pořád věříte v to, že blogeři vypadají tak dokonale, jak se jeví na fotkách, nebo mají tak krásně vypadající jídla či uklizený byt, pak se hluboce mýlíte. Kterých pět věcí na sebe žádný bloger nikdy nepráskne?

1. Že si bělí zuby…

Co si budeme povídat, ale s bílými zuby vykouzlíte daleko lákavější úsměv než s těmi, které mají tóny do žluta. Žádný bloger na sebe tedy nikdy nepráskne, že si na fotkách bělí zuby a to dokonce i na těch, které slouží jenom pro Instagram. Výjimkou jsou jen blogeři z Ameriky, ty mají zuby buď rovnou umělé nebo si je bělí doma už od narození, kdy ještě žádné zuby neměli.

shutterstock_326964653

2. Že to dostal zadarmo…

Ano, blogeři dostávají věci zadarmo a dokonce docela dost věcí. Jenže prozradit to na sebe, pak reklama ztratí svůj účel a bloger svou pověst, která jeho osobnosti přidávala na luxusu a atraktivitě.

shutterstock_424656067

3. Že si kupuje followery…

Čas od času každý bloger potřebuje přihnojit své sociální sítě a že se fanoušci a lajky jak na Facebooku tak na Instagramu dají koupit, to už dávno není tajemstvím. Však si občas rozklikněte profily svých oblibenců a řekněte, zda vám skutečně nepřipadá zvláštní, že blogerku sleduje několik desítek malých hladových černoušků, jejichž profily nesleduje vůbec nikdo, zatímco oni sami jich sledují staticíce.

shutterstock_295379120

4. Že si věci jen půjčuje…

Většina blogerů, instagramerů či youtuberů vážně nemá nafukovací skříně a tolik peněz, aby si každý den kupovali nový kabát, boty nebo třeba brýle. Žádný bloger na sebe nikdy nepráskne, že si 80% věcí jen půjčuje.

shutterstock_521059534

5. Že ostatní blogery nesnáší…

„My blogeři jsme mezi sebou spíš kamarádi…“, tak to určitě! Na venek se tak sice všichni tváří, ale ve skutečnosti vnímají svou konkurenci, která je ve světě všude, dokonce i mezi blogery.

shutterstock_249399805

O blogování si přečtěte také 12 věcí, které cool blogeři nikdy nedělajíDobré důvody, proč začít blogovat a 10 důvodů, proč to nemají fashion bloggeři v životě jednoduché.