5 věcí, které nezapomeňte udělat ve sněhu

5 věcí, které nezapomeňte udělat ve sněhu
Karol / fun koulovat se sníh zima

Zas až tak moc často se nestává, že by bylo venku tolik sněhu jako právě letos. Tak na chvíli zapomeňte na to, jak moc vám otravuje život a buďte jako malé děti (až na jeden případ :-D)!

1. Pozorujte

Už jste si zkoušeli prostě jen tak stoupnout a pozorovat padající sníh a tu krásu, kterou vytvořil třeba na stromech? Je to neskutečně uvolňující a osvobozující pocit, kdy budete mít pocit, že nic na světě není důležité a všechny starosti budou rázem tatam.

shutterstock_528212020

2. Koulujte se

Oblečte si teplé oblečení a jděte se ven koulovat. Přesně tak, jako když vám bylo pět. Vybijete u toho přebytečnou energii, vztek a navíc spálíte i nějaké ty povánoční kalorie.

shutterstock_523883806

3. Postavte dům i se služebnictvem

Už jste zkoušeli ze sněhu postavit opravdické iglú? Když to zvládnete, můžete pak být na sebe dost pyšní. A když budete mít sněhový dům hotový, můžete se vrhnout na služebnictvo v podobě sněhuláků.

shutterstock_334400705

4. Milujte se

Pokud jste se ještě nezkoušeli milovat na sněhu, je nejvyšší čas do toho praštit. Bude vás to sice trochu studit, ale stojí to rozhodně za to a na ten zážitek až do konce života nezapomenete!

shutterstock_522534223

5. Sáňkujte

I sáňkování či bobování se dá považovat za docela náročný sport, přestože furt jezdíte z kopce dolů. Jenže nějak se musíte dostat i na ten kopec, a právě to vám udělá sexy zadky, za které budete v létě rádi!

shutterstock_500930383

O zimě si přečtěte také 10 outfitů, ve kterých vám už nikdy nebude zimaCo jíst, aby vám nebyla zima a 10 věcí, které vás v lednu potěší.