5 věcí, které se naučíte, když chcete mít byt jako z Pinterestu

5 věcí, které se naučíte, když chcete mít byt jako z Pinterestu
Karol / bydlet byt domov fun pinterest učit se

Patříte mezi ty, kteří denně tráví hodiny na Pinterestu a snaží se, aby jejich domov vypadal úplně stejně jako právě na obrázcích? Tady je pět věcí, které se naučíte, když se skutečně snažíte o to, aby váš byt byl jako z Pinterestu.

Že mramor zachrání všechno…

Když hledáte inspiraci na Pinterestu, tak zjistíte, že mramor je všude a na všem. Proč? Protože plocha obložená mramorem působí čistě, luxusně a navíc vypadá perfektně na Instagramu. Že nemáte na skutečný mramor? Nevadí, dnes seženete milion napodobenin doslova za pár kaček.

Že musíte uklízet – pořád…

Když chcete mít domácnost jako z Pinterestu, musíte bohužel pořád uklízet a to nejen na oko, ale doopravdy. Musíte vlézt za každý roh, vyluxovat veškerý prach a dokonce třídit spodní prádlo podle barev. To všechno si vyžaduje byt z Pinterestu.

Že uklizený a čistý domov neznamená vždy šťastný život…

Když čerpáte inspiraci z Pinterestu, vidíte dokonale krásné čisté a upravené domovy, ale zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, jestli v něm žijí i šťastní a spokojení lidé? Někdy je možná lepší mít starý gauč, který neladí s kobercem, než přátele na míle daleko a partnera, který spí s vaší uklízečkou.

Že rostliny jsou vašimi skutečnými přáteli…

Rostliny nevypadají jen skvěle na fotkách, ale udělají z vašeho domova skutečnou oázu klidu. Udělají dobře vašim očím a dodají nějaký ten chybějící kyslík.

Že každý domov může být perfektní, když v něm nežijete…

Víte, oni většinou ty fotky krásně uklizených a prázdných bytů nejsou příliš skutečné. Většinou vzniknou jen na fotku a hned potom je v nich opět stejný nepořádek jako před tím, nebo jsou to jen makety, ve kterých prostě nikdo nežije!

Obrázky: pinterest.com

O bydlení si přečtěte také 10 způsobů, jak zútulnit váš domov5 tajemství šťastného a spokojeného domova a 6 tipů, jak zútulnit vaši koupelnu.