5 věcí, které se stanou, když přijde na návštěvu jeho máma

5 věcí, které se stanou, když přijde na návštěvu jeho máma
Karol / fun máma návštěva tchyně večeře

Čekáte nebo vlastně spíš nečekáte na návštěvu mámu svého partnera? Tady je pět věcí, které se možná stanou, když tchýně prostě přijde…

1. Konečně si doma uklidíte…

Co jiného vás donutí si doma pořádně uklidit, než když čekáte na náštěvu tchýni? Možná dokonce objevíte i dlouho ztracené věci, které už léta hledáte. Konečně umyjete okna a otřete prach z televize. To kvůli vlastní mámě nehnete ani brvou.

4

2. Dozvíte se o svém drahém nové věci…

Maminky svých synáčků dost rády vytahují (a obzvlášť před jejich slečnami) trapné historky, když byl váš miláček ještě malý. Prostě se nad nimi jen tak zasmějte a nechte to plavat, ani vy jste jistě nebyly ty nejsvatější.

3

3. Zjistíte, zda s ním skutečně chcete být…

Podle tchýně poznáte, zda vám skutečně stojí za to se svým dosavadním partnerem zůstat, případně si ho i vzít. Přeci byste nechtěli tu ženskou vídat do konce života, když byste si svou láskou k němu nebyly jisté!

shutterstock_522534223

4. Možná se i něco přiučíte…

I tchýně občas dokáže dát dobrou radu do života, tak ji zkuste někdy poslouchat. Ne všechny to se svými budoucími snachami myslí špatně!

5

5. Už dlouho žádnou návštěvu nebudete chtít vidět…

Tahle návštěva vás tolik vyčerpá, že si můžete být jisté, že už dlouho nikoho zvát nebudete. A zvlášť ne z jeho rodiny.

1-2

Možná by vás také mohlo zajímat 5 věcí, které nezapomeňte udělat ve sněhu7 typů lidí, které potkáte ve večerce u Vietnamců a 5 věcí, které se můžou stát, když si zapomenete dát na obličej make-up.