5 věcí, které udělejte bezprostředně po oslavách Nového roku

5 věcí, které udělejte bezprostředně po oslavách Nového roku
Karol / nový rok oslavovat oslavy

Nový rok se musí pořádně oslavit. Za starým udělejte definitivní tečku a do toho nového vkročte s úsměvem a čistým štítek. Na kterých pět věcí po všech oslavách nesmíte zapomenout?

1. Vystřízlivěte

Až příchod roku 2017 pořádně oslavíte, dejte si chvíli pauzu a čas na to, abyste z těch bujarých oslav mohli vystřízlivět. Až budete mít čistou mysl i žaludek, začněte dělat další věci. Přeci jen v podnapilém stavu by některé věci nemusely dobře dopadnout.

s

2. Sepište si plány a předsevzetí

Vezměte si papír a tužku nebo třeba poznámky ve svém telefonu a sepište si všechny plány a předsevzetí, kterých byste chtěli letos dosáhnout. Když to pak všechno uvidíte před sebou pěkně černé na bílém, bude se vám to lépe plnit a dodržovat!

2-2

3. Spočítejte finance

Spočítejte si přesně svoje finance ať víte, jak na tom po konci roku 2016 vlastně jste. Zjistíte tak kolik dlužíte a kolik vám vlastně zbylo na nové sny a plány. Uvidíte, že se vám taková malá čistka ve vlastním účetnictví bude hodit.

a

4. Obvolejte přátele a rodinu

Obvolat všechny blízké je věc, kterou byste měli udělat hned v prvních hodinách roku 2017. Udržíte si tak vztahy a potěšíte ty, kteří vás mají rádi. Na své blízké nikdy nezapomínejte, mohli by se vám v novém roce ještě hodit!

h

5. Udělejte tečku za starým rokem

Zapomeňte na všechno zlé, co se vám ve starém roce stalo a začněte znova pěkně s čistým štítem!

k

Mohlo by vás také zajímat 5 tipů, jak nabrat novou energii do tohoto roku5 tipů, jak vkročit do nového roku tou správnou nohou a Několik způsobů, jak začít trénovat na příchod nového roku.