5 věcí, které vás udělají staršími

5 věcí, které vás udělají staršími
Karol / postaršit se věk vypadat starší vzhled

Nikdo se ve většině případech nechce dobrovolně postaršovat, ale co když třeba potřebujete jít někam, kde je vstup až od určitého věku? Ať už chcete nebo nechcete, tady je pár věcí, které vás udělají vzhledově staršími. Můžete se buď inspirovat nebo se těm věcem naopak obloukem vyhýbat.

Šedé vlasy

Šedé vlasy jsou v posledních letech docela dost velkým trendem. Starší je zakrývají a mladší si naopak vlasy na tuhle barvu nechávají předělávat. Fakt je ale takový, že vás šedé vlasy rozhodně postarší a to i tehdy, když na těle nebudete mít jedinou vrásku. Řekněme, že vám přidají tak pět nebo šest let navíc.

Rudá rtěnka

Rudě namalované rty v ostatních automaticky vyvolají pocit, že je vám víc, než vám ve skutečnosti je. Chcete se dostat do baru, kam vás pustí až vám bude pětadvacet? Namalujte si rty rudou rtěnkou a dokud nebudou chtít občanku, jistě se tam dostanete. Nemusíme snad vysvětlovat, že pánové by rudou rtěnku raději zkoušet neměli!

Výrazné brýle

Nosíte dioptrické brýle? Pak zvolte ty se silnými a výraznými obrubami a máte jistotu, že získáte pár let navíc. Když si k nim navíc vytvoříte výrazný make-up, nikdo by vám nehádal dvacet.

Huňatý svetr

Huňatý pletený svetr je sice něco extra příjemného a pohodlného, ale pravda je taková, že sexy zrovna není. Když k němu navíc obléknete špatné džíny a boty důchodky, můžete si být jistí, že budete vypadat jako ti praví důchodci.

Mom džíny

Pamatujete ty džíny, které nosili hrdiové seriálu Krok za krokem? Tak přesně ty dokáží s vaším věkem dělat divy a pokud nejste zrovna vychrtlý modelové nebo modelky, bohužel udělají divy i s vaší postavou!

Chcete více inspirace? Přečtěte si 7 věcí, bez kterých se na jaře neobejde pánský šatník8 skvělých outfitů, které si oblečte, když prší nebo 10 outfitů, ve kterých vám už nikdy nebude zima.