5 věcí, které ženy dělají před sexem

5 věcí, které ženy dělají před sexem
Karol / před sexem rituály sex ženy

Sex, to je velmi důležitá věc, která se nesmí podcenit. A jako na každou důležitou věc, i na sex se ženy musí důkladně připravit. Co všechno musí něžné pohlaví před milostným aktem podstoupit?

1. Volají kámošce

Když žena očekává, že by na její schůzce s mužem mohlo k něčemu vážnějšímu dojít, raději ihned zavolá kámošce a projde s ní jednotlivé kroky, které by během schůzky mohly nastat. Probere s ní co si má vzít na sebe, jakou pastou si má vyčistit zuby a v neposlední řadě i jaké si má vzít spodní prádlo. My ty kámošky nemít….

shutterstock_155218334

2. Holí se

Holení patří mezi základní hygienické návyky, proto je potřeba se řádně na všech místech oholit. Občas to trochu zanedbáváme, ale jak má přijít na sex, musí všechno ochlupení nemilosrdně pryč!

shutterstock_253809469

3. Hledají sváteční prádlo

Jestli si myslíte, že ženy nosí krajkové průhledné spodní prádlo za každé denní situace, tak se šeredně pletete. Bavlna je bavlna a kalhotky s nohavičkama jsou mnohem pohodlnější než ultra malá tanga. Před sexem ženy tedy hledají své sváteční prádlo určené jen pro tyto speciální chvíle.

shutterstock_396857587

4. Drží dietu

Kdo by chtěl spát s holkou, která má na břiše špeky? Ty musí všechny pryč. Ženy tedy před prvním sexem se svým vysněným mužem drží velmi drastické diety. Nic příjemného!

shutterstock_277247564

5. Panikaří

A co ještě dělají ženy před sexem? Panikaří. Co když se něco pokazí, něco nebude podle jejich předem připraveného plánu? Co když se mu nebudou líbit? Ženy zkrátka občas řeší nesmysly a pak z toho mají akorát tak žaludeční vředy.

shutterstock_114312016

Více témat o sexu najdete třeba zde: Věci, které chlapi v posteli doslova nesnáší6 způsobů, jak být dnes večer za drsného milence a 5 erotických pomůcek, které máte doma a nevíte o nich.