5 věcí, které ženy na mužích milují

5 věcí, které ženy na mužích milují
Karol / co ženy milují muž žena

Ženy své muže milují, to je zcela jasná a nezpochybnitelná věc. Kterých 5 věcí ale ženy na mužích milují ze všeho nejvíce a vztah si bez nich téměř neumí představit?

1. Ranní sexy rozcuch

Pokud si pánové myslíte, že když se ráno probudíte, vypadáte úplně strašně a musíte okamžitě navštívit koupelnu, tak se hluboce mýlíte. Ženy totiž na mužích rozcuchané a legračně přeležené vlasy prostě naprosto zbožňují. Možná byste tak klidně mohli chodit i celý den a vůbec se nečesat.

2. Ochranářství

Ženy milují, když ve svém muži vidí oporu a někoho, kdo je ochrání v každé situaci. Nemusíte mít ale nutně dva metry a denně posilovat, abyste vypadali tak, že své ženy dokážete ochránit. Bohatě stačí, když se tak budete tvářit nebo uděláte nějaké ochranářské gesto, když to bude potřeba.

3. Zdravý vzhled

Jak už bylo zmíněno v řádcích výše, nepotřebujeme vedle sebe svalovce, ale máme rády, když náš partner zdravě vypadá a udržuje se v kondici. Když si tedy občas zajdete zaběhat a pak nás zpocení obejmete, budeme stoprocentně spokojené.

4. Pevnou náruč

Když jsme smutné nebo máme náladu pod psa, nutně potřebujeme vaši náruč a pevně objetí. Někdy nepotřebujeme slyšet vůbec nic, prostě jen obejmou a pohladit.

5. Dobrovolné hlídání dětí

A co milujeme snad úplně ze všeho nejvíc, když už máme společnou rodinu? Když se dobrovolně nabídnete, že pohlídáte děti. Někde mimo domov samozřejmě, abychom měly alespoň dvě hodiny samy pro sebe. S dětmi si totiž dost často ani nevyčistíme zuby.

Co byste ještě měli vědět o ženách? Přečtěte si také 6 věcí, které by se ženy měly naučit od mužů7 věcí, které chtějí ženy od mužů a 6 věcí, které ženy dělají a nevědí o tom.