5 věcí, které ženy na mužích nesnáší

5 věcí, které ženy na mužích nesnáší
Karol / co ženy nesnáší muž žena

Muži jsou úžasní a my ženy si život bez nich nedokážeme absolutně představit. Přesto existuje pár věcí, které na nich bytostně nesnášíme. Které to jsou?

1. Ponožky při sexu

Ponožky při sexu jsou prostě absolutně tabu. Pokud se pánové svléknete úplně do naha a ponožky si necháte natažené až nad kotníky, celou milostnou atmosféru tím totálně zabijete. Takže ponožky dolů, i v zimě!

2. Košile s krátkým rukávem

Košile s krátkým rukávem, zvlášť ty světle modré, nám prostě připomínají antisexuálního a zpoceného řidiče autobusu. Prostě si nemůžeme pomoci. Košile prosíme vždy s dlouhým rukávem a když je vám v nich horko, vezměte si tričko, které mít krátký rukáv může.

3. Lež, že jdou na jedno

Ženy nesnáší, když jim muži tvrdí. že jdou jen na jedno pivo. Všichni víme, že jdete minimálně na tři, tak si ušetřete ty řeči a alespoň se přiznejte. My na vás alespoň doma nebudeme zbytečně čekat.

4. Kecání do řízení

Pokud chcete, aby vaše partnerka řídila auto a byla tak samostatná, přestaňte ji ihned kecat do řízení nebo si nezačne nikdy věřit. Víme, že nejsme tak dobré řidičky a že děláme chyby, ale potřebujeme spíš pochválit, než vyčítat každou hloupost.

5. Bývalé přítelkyně

Bývalé přítelkyně ženy na mužích nesnáší asi úplně ze všeho na světě nejvíc. Tak to prostě vždycky bylo, je a bude. S tím bohužel pánové nic nenaděláte.

Nezapomeňte si na oplátku přečíst také 6 kousků, které muži na ženách milují a 6 kousků, které muži na ženách nesnáší.