5 věcí, které ženy na mužích vůbec neřeší

5 věcí, které ženy na mužích vůbec neřeší
Karol / co ženy neřeší malichernosti muž žena

Pokud se, pánové, snažíte dámy něčím zaujmout a získat si tak jejich srdce, zapracujte úplně na jiných místech, protože těchto 5 věcí ženy na mužích prostě vůbec neřeší.

1. Svaly

Je pravda, že malí tlouštíci se líbí málo které ženě, ale většina žen ani neprahne po namakaných svalovcích, které nezajímá nic jiného, než kdy zas budou moct jít do fitka. Ti totiž většinou nemají v hlavě žádné inteligentní myšlenky, protože místo mozku mají jeden velký naleštěný sval.

shutterstock_251273797

2. Kámoše

Ženy neřeší kámoše svých kluků. Tedy až do té doby, dokud jim nezačnou něčím otravovat život. Máte-li tedy pocit, že vám partnerka pokukuje po nejlepším kamarádovi, tak se buď pletete nebo děláte ve vztahu něco sakra špatně!

shutterstock_257412790

3. Vlasy

Jestli máte správně načesané vlasy, to vaše partnerky v podstatě vůbec netrápí. Ženám se totiž stejně nejvíc líbí sexy rozcuch, který máte pár minut poté co se probudíte. Jakmile si na to naplácáte tuny gelu a dámského laku, ztrácíte pro ně veškerou atraktivitu.

shutterstock_219031144

4. Penis

Ženám je vážně úplně jedno, jak velký penis máte. Daleko víc je zajímá, která kabelka je zrovna ve slevě, nebo když zůstaneme u toho sexu, tak co při něm dokážete předvést. A předvádět se dá klidně i bez penisu!

shutterstock_53347300

5. Kolik jste toho vypili

Ženy neřeší, kolik jste toho ve skutečnosti vypili. Podstatné je to, že jste prostě pili. Jakmile přijdete domů jen trochu přiopilí, máte prostě se vším utrum. Jo někdy to holt prostě máte ve vztahu těžké.

shutterstock_204688855

Mohly by vás také zajímat články 5 věcí, které ženy na mužích nesnáší5 věcí, které ženy na mužích milují nebo 5 věcí, které ženy dělají, než si domů pozvou chlapa.