5 věcí, kterými ženy zahánějí smutek

5 věcí, kterými ženy zahánějí smutek
Karol / fun smutek zahánět smutek ženy

Všichni nějak zaháníme smutek, když na nás čas od času přijde. Jak ho ženy zahánějí nejčastěji?

1. Čokoláda

Čokoláda je perfektní lék na špatnou náladu, ale bohužel má jen chvilkový efekt. V mozku způsobí vyloženě euforii, jenže jakmile se po ní dostaví nechtěné špíčky a celulitida na zadku, smutek se zase vrátí rychlostí blesku.

2. Nákupy

Nákupy, báječná terapie na špatnou náladu. Má to jen jeden jediný háček, dost to leze do peněz. Když navíc vyrazí nešťastná žena s dalšími kamarádkami, za pár minut si na své problémy nebo zlomené srdce ani nevzpomene!

3. Chlapi

I chlapi a sex s nimi jsou docela dobrým lékem, kterým se dá zahnat špatná nálada a smutek. Jen si musí smutná žena dávat pozor, aby se do nějakého nezamilovala a ten jí pak nezlomil zrdce, to by pak musela přesedlat na čokoládu, nákupy nebo alkohol.

4. Víno

Čím ženy rády zahánějí smutek? Vínem, dobrým a kvalitním vínem, které když ale zrovna není po ruce, klidně se spokojí i s něčím ne tak dobrým. A když jsou nešťastné tak, že se to ani nedá popsat, někdy sáhnou dokonce i po krabicovém vínu od vietnamců.

5. Instagram

Instagram neslouží jenom jako inspirace, ale dají se na něm najít i spřízněné duše, které nás podpoří, když už je úplně nejhůř a kolikrát najdou řešení, které by nenapadlo ani naši vlastní mámu.

Chcete toho o ženách více? Mrkněte na 4 způsoby, jak „to“ ženy nejraději dělají5 věcí, na které si ženy potrpí a muže to rozčiluje a 5 věcí, za které se ženy nejvíce obviňují.