5 věcí, na které si dejte pozor v období slev

5 věcí, na které si dejte pozor v období slev
Karol / dávat si pozor fun období slev slevy výprodeje

Pro některé je leden dlouho očekávaným měsícem, na který si dlouhodobě šetří. Proč? Protože přichází období slev, kdy nakoupíte věci až o 70% levněji a to už se sakra vyplatí. Na co si ale dávejte během období slev pozor?

1. Na zloděje

Na zloděje si dávejte během slev obzvlášť velký pozor. Všude je mraky lidí a to je právě velký ráj pro zloděje. Ukradnou vám z tašky peněženku nebo nové koupené věci tak rychle, že si toho vůbec nevšimnete a doma budete jen věci oplakávat.

aa

2. Na uměle vytvořené ceny

Obchodníci v období slev velmi rádi nadsazují původní ceny, abyste měli pocit, že hodně ušetříte. Sleva je ve výsledku mximálně 10%, takže si obchody obejděte ještě před slevami, ať máte reálnou představu, kolik ušetříte.

aaa

3. Na dluhy

Během slev si dejte pozor, ať se nenecháte příliš unést a neutratíte víc než máte. Z dluhů se pak budete dostávat jen velmi těžko.

shutterstock_374366332

4. Na zbytečnosti

Nekupujte zbytečnosti jen proto, že jsou ve slevě. Akorát vám pak budou ležet doma a vy za ně utratíte těžce vydělané peníze. Kupujte jen to, co se vám skutečně hodí.

shutterstock_334573868

5. Na kvalitu

Nekupujte šunty a koukejte se na kvalitu. U každého kousku koukněte na jeho složení, protože nekvalitní věci se vám velmi brzy rozpadnou a je úplně jedno, že stály jen pár stovek!

shutterstock_519363217

O nakupování i přečtěte také Tipy, které vás vyléčí ze závislosti na nakupování9 věcí, které by ženy mohly nakupovat pořád dokola a 10 věcí, které vás naučí nakupování na internetu.