5 věcí, na které ženy myslí při sexu nahoře

5 věcí, na které ženy myslí při sexu nahoře
Karol / myšlenky nahoře sex

Chcete vědět, na co ženy skutečně myslí, když si to s někým rozdávají v poloze, při které jsou nahoře? Je možné, že vás překvapí, že prakticky celou dobu myslí jen a jen na sebe.

1. Na bolavá stehna

Poloha na koníčka vážně není úplně jednoduchá a zvlášť ne tehdy, když nejste vůbec trénovaní. Ženy tedy při poloze nahoře myslí na to, jak strašně moc je bolí stehna. Proč myslíte, že si holky tolik oblíbily starého dobrého misionáře? Protože při něm nemusí prakticky nic dělat a mohou se tak věnovat pouze samotnému prožitku ze sexu.

shutterstock_303137849

2. Na nedokonalá prsa

Když jste v poloze nahoře, prsa jsou dokonale vystavena partnerovi, který si tak snadno může všimnout jejich drobných nedokonalostí. Kdyby ženy věděly, že chlapům je tohle v sexu zrovna úplně jedno, ušetřily by si tak mnohdy velké trápení.

shutterstock_499266709

3. Na povolené břicho

To samé platí o břichu. V žádné jiné poloze nebude povolené břicho a případné špeky na něm vidět tak dobře, jako právě při téhle poloze!

shutterstock_514793272

4. Zda mu nezlomí penis

Pro ženy je tahle poloha tak trochu záhadou. Pořád nám není jasné, jak se na vás můžeme tak snadno nakrucovat a nezlomit vám u toho penis?

shutterstock_345419429

5. Na kadeřníka

Možná vám teď přijde zvláštní, že ženy při sexu nahoře myslí zrovna na kadeřníka nebo kadeřnici. Jenže pokud si při této poloze nechají rozpuštěné své kadeře, dost jim při tom překáží tím, jak se všude začnou plést. Je tedy v celku logické, že si u toho vzpomenou na to, že by si měly nechat předělat frizúru.

shutterstock_514795453

O sexu si přečtěte také 4 situace, kdy muži nemají chuť na sex5 sexuálních předsevzetí, které byste si měli dát a 4 věci, které ženy při sexu vůbec nezajímají.