5 věcí, za které na jaře utrácíte nejvíc peněz

5 věcí, za které na jaře utrácíte nejvíc peněz
Karol / jaro peníze utrácet

Šetříte si na důchod nebo patříte spíš mezi ty, kteří rozhazují za každou blbost a sotva přežijí do další výplaty?  Jaro vyloženě vybízí k tomu, abychom si pořídili nový šatník nebo třeba nové vlasy. Za které věci na jaře utrácíte nejvíc peněz?

1. Oblečení

Jaro si žádá kompletně obnovit šatník, pastelové barvičky a květinky vám rozhodně nesmějí chybět. Je to tedy oblečení, za které na jaře utratíte skoro celou svou výplatu a pak vám nezbyde na nájem. Smutná pravda.

2. Hubnoucí kúry

Na jaře se svlíknete a zjistíte, že vánoční cukroví udělalo svoje, a že celulita je i tam, kde nemá rozhodně co dělet. Utrácíte tedy za hubnoucí procedury, které nestojí zrovna málo.

3. Fitko

I povolené svaly jsou najednou v krátkých šortkách a sukních vidět, utratíte tedy hory peněz za fitko, do kterého pak stejně za dva měsíce přestanete chodit. A každý rok se opakuje ta samá písnička.

4. Antikoncepce

Když na vás leze jaro, dostanete chuť na sex a pokud ještě (nebo naopak už) nejste připravení stát se rodiči, utrácíte spoustu peněz za prostředky proti početí.

5. Psycholog

Na jaře se objevují deprese, i když by to mělo být spíš naopak. Máte pocit, že vám nic nesluší a že jste po zimě tak nějak celkově vyčerpaní. Vyhledáváte tedy pomoc odborníků, kteří si účtují vážně docela dost.

Leze na vás jaro? Přečtěte si Triky, jak přežít to zdlouhavé čekání na jaro6 způsobů, jak se připravit na jaro a 8 důvodů, proč je jaro úplně na nic.