5 věcí, ze kterých máte strach úplně zbytečně

5 věcí, ze kterých máte strach úplně zbytečně
Karol / bát se fun obávat se strach zbytečné

Strach je něco, co se nedá příliš dobře ovlivnit, ale dá se na jeho odbourání pracovat. Postupem času zjistíte, že jste z těchto pěti věcí měli strach úplně zbytečně.

1. Ze sklepa…

Spousta lidí má strach z cizího, ale i z vlastního sklepa. Není třeba se ho obávat, žádný bubák tam na vás totiž nečeká (pokud ho tedy zamykáte). Jediné věci, které tam můžete potkat, jsou zmatené myši nebo shnilé brambory.

2. Z řízení auta…

Když začínáte řídit auto, zdá se to být ta nejtěžší věc na celém světě. Když už se to ale naučíte, tak zjistíte, že jste měli strach úplně zbytečně a že na tom vlastně vůbec nic není. Trocha malého strachu ovšem při řízení neuškodí, protože vám to může zachránit i život.

3. Že budete špatní rodiče…

Pokud máte strach z toho, že jednou budete špatní rodiče, pak se bojíte úplně zbytečně. Špatní rodiče bývají totiž obvykle jen ti, které něco takového vůbec nenapadne a rodičovství berou jen tak na lehkou váhu.

4. Z pavouků…

V našich krajích žijí jen takoví pavouci, kteří vám vůbec neublíží a vlastně je absolutně nezajímáte. Možná mají dokonce větší strach než vy. Žádní krasavci to sice nejsou, ale strach, ten z nich máte zcela zbytečně.

5. Že zmoknete…

Zvláštní je, že spousta lidí má strach z toho, že venku zmokne. Proč ale? Co horšího se může stát, než že si zašpiníte čerstvě vyprané a vyžehlené oblečení a zničíte svůj dokonalý účes?

Mohlo by vás také zajímat 7 věcí, které nedělejte na pláži7 věcí, které si vezměte na cestu kolem světa a 4 obědy, které vám dodají energii.