5 výhod, které máte, když jste malého vzrůstu

5 výhod, které máte, když jste malého vzrůstu
Karol / být malý liliput výhody výška

Máte sotva metrpadesát? Vezměte to jako svou přednost. Oproti dvoumetrovým obrům máte totiž spoustu výhod. Tak z nich koukejte něco vytěžit ještě dnes!

1. Koncerty a akce zdarma

Když jste malí, máte tu výhodu, že se všude procpete a nikdo si vás většinou ani nevšimne. Chcete na koncerty a další akce zcela zdarma? Žádný problém, chce to jen trochu kuráže a odhodlání!

2. Velký výběr oblečení

Na lidi malého vzrůstu je toho všude spousta. A co je lepší, většinou ty nejmenší kousky zbývají a dostanou se až do těch největších slev. Super kousky pořídíte tedy za naprostý zlomek původní ceny. A to už se vyplatí.

3. Výhody při cestování

Když měříte stopadesát, cestování autobusem, letadlem, ale dokonce i autem pro vás je asi tak milionkrát pohodlnější, než kdybyste měřili stodevadesát. Krásně se všude poskládáte a ještě vám zbyde místo na baťůžek.

4. Žádné boule na hlavě

Když jste malí, nemusíte se bát, že do něčeho narazíte. Veškeré nástrahy totiž číhají až tak od výšky stosedmdesát nebo stoosmdesát. Ušetříte si tedy dost nepříjemných boulí a modřin na hlavě.

5. Co ja malé, to je hezké

No a co se říká? Že co je malé, to je hezké a roztomilé. Všichni vás tedy budou milovat!:-)

Přečtěte si také 4 věci, které si vždycky nechte pro sebe10 důvodů, proč je fajn mít za nejlepší kamarádku chlapa a 12 důvodů, proč se potřebujete stát slavným.