5 znamení, že byste měli provozovat méně sexu

5 znamení, že byste měli provozovat méně sexu
Karol / méně sexu moc sexu sex

Je vůbec možný, že by měl někdo tolik sexu, že by to bylo až zdraví nebezpečné? Vezmeme-li v potaz obyčejný lidi samozřejmě, nikoliv ty, kteří mají sex jako zdroj své obživy. Tady je 5 znamení, že byste sexu měli provozovat méně.

1. Už vás to jen tak nevzruší

Už vás jen tak něco nevzruší a máte pocit, že sex je jeden velký stereotyp? Pak ho nejspíš provozujete příliš mnoho a hlavně příliš často. Zkuste si dát pár týdnů či měsíců pauzu a uvidíte, jak vás pak vzruší i reklama na Arginmax.

shutterstock_514793425

2. Máte namožené svaly

Pokud vás bolí břišní svaly, stehenní svaly či svaly na rukách tolik, že máte pocit jako byste byli osm hodin v kuse ve fitku, možná to máte z toho, že příliš často souložíte. Pak můžete buď na nějaký čas abstinovat nebo provozovat takové polohy, při kterých se nebudete muset tolik namáhat.

shutterstock_343151072

3. Skvrny z vašeho ložního prádla už nejdou vyprat

Do teď se vám podařilo veškeré skvrny od tělních tekutin z prostěradla hravě vyprat, jenže teď, jakoby všechny prací prostředky přestaly fungovat. Možná je tam jen těch skvrn už tolik, že je prostě nikdy nevyperete. Kupte si buď nové nebo začněte provozovat méně sexu.

shutterstock_291340202

4. Máte bolesti

Pokud vás bolí břicho nebo třeba dokonce intimní partie, pak je zcela jasné, že sexu provozujete příliš mnoho a měli byste nejen přestat, ale dokonce vyhledat lékaře!

shutterstock_436068529

5. Hodně se o vás v souvislosti se sexem mluví

Každý, na koho se jen podíváte, si o vás myslí, že jste lehká děva nebo lehký muž velmi zarážejících mravů? Pak je čas se nad svými činy velmi rychle zamyslet a něco s nimi udělat.

shutterstock_312216158

O sexu si přečtěte také 4 věci, které muži při sexu nikdy nepřehlédnou, 4 věci, na které muži myslí během sexu zezadu a 12 důkazů, že i v brýlích můžete být sexy.