6 aplikací, které by si měla stáhnout každá žena

6 aplikací, které by si měla stáhnout každá žena
Karol / internet mobilní aplikace stahování žena

I ženy občas potřebují usnadnit život, takže proč si nestáhnout některou z těchto aplikací, které jsou k tomu přímo určené?

1. Hlídačka periody (CLUE)

Hlídačku vlastní periody by měla mít v telefonu každá žena a to především proto, aby nebyla nemile překvapená. Hlídačka upozorní na to, kdy by měl přijít onen den a upozorní i na to, že máte zpoždění a možná čekáte miminko.

2. Nehtová aplikace (OPI)

Tato nehtová aplikace slouží k tomu, abyste zjistily, zda vám bude slušet lak na nehty, který jste se rozhodly vyzkoušet. Jednoduše vyberete barvu v aplikaci, kliknete na ni a přiložíte přes nehet. Aplikace má jedinou nevýhodu, je stavěná na laky na nehty od značky OPI, takže tam odstíny jiných značek bohužel neseženete.

3. Organizátor financí (MINT)

My ženy dost často utrácíme za věci, které vůbec nepotřebujeme a pak nám chybí finance na zaplacení účtů. S touto chytrou aplikací se to už ale nikdy nestane. Budete si do ní zapisovat všechny výdaje i příjmy a ona vám ukáže, co všechno si ještě můžete dovolit koupit a na co budete muset počkat do příští výplaty.

4. Aplikace na pilulky (myPILL)

S antikoncepční aplikací si už nikdy nezapomenete svoji pilulku vzít. Upozorní vás na to, že je čas spolknout prášek, vyměnit druh antikoncepce nebo zajít na pravidelnou prohlídku na gynekologii. Chytrá aplikace že?

5. Trénink (Training Club)

Aplikace, která při vás bude stát, až budete shazovat kila navíc a dostávat se do formy, ta je téměř nutností. Na trhu jsou jich stovky a můžete si vybrat přesně takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

6. Mapa s dohledem (Companion)

Mapa s dohledem je aplikace, která vás nejen dovede na místo určení, ale ještě vám zařídí na cestě dohled, aby vás třeba někdo nepřepadl. Jednoduše nahrajete do aplikace kontakty na své přátele nebo rodinné příslušníky, na které jen kliknete ve chvíli, když vyrazíte na cestu. Jakmile se na delší dobu zastavíte, aplikace upozorní vaše nejbližší, že se nehýbete a oni vám mohou zavolat, zda je vše v pořádku a navíc vidí přesnou lokalitu, kde se právě nacházíte.

Fotky: www.popsugar.com

Nedokážete si život bez mobilu a internetu představit? Přečtěte si také 5 způsobů, jak přežít celý den bez mobiluTipy, jak získat tisíce sledovatelů na Instagramu a Věci, na které je třeba myslet, než si pořídíte iPhone.