6 důkazů, že toho skutečně lituje

6 důkazů, že toho skutečně lituje
Karol / chyba cítit vinu litovat prosit o odpuštění

Ať už vám kdokoliv provedl cokoliv, tady je šest důkazů, že toho skutečně lituje a že mu na vás záleží. Zkuste se zamyslet a pro jednou mu to prostě odpustit.

1. Pořád telefonuje…

Ten, kdo skutečně lituje, protože vám něco provedl, bude neustále volat, smskovat a snažit se být s vámi jakýmkoliv způsobem v kontaktu a zároveň vám bude neustále připomínat, jaké chyby se dopustil a jak všeho nesmírně lituje. Pak už je jen na vás, zda chybu odpustíte.

shutterstock_387000259

2. Čeká za dveřmi…

Jak poznáte, že svého činu skutečně lituje? Neustále čeká za dveřmi a to zrovna před těmi, za kterými vy se zrovna nacházíte. Všude vás pronásleduje a nespustí vás z očí! Občas to už může být i trochu strašidelný.

shutterstock_165078485

3. Nosí úplatky…

Nosí vám kytky, čokoládu, plyšáky nebo další nesmysly? Pak vězte, že svého činu skutečně lituje a vy byste se možná měli zamyslet nad tím, že mu to časem odpustíte. Jistě už se to nebude znovu opakovat.

shutterstock_260558906

4. Udělá co vám na očích uvidí…

Když vážně lituje toho, co strašného vám provedl, udělá všechno, co vám na očích uvidí. Ideální příležitost jak mít denně na stole čerstvou kávu, snídani, oběd, svačinu nebo třeba právě vydané noviny.

shutterstock_412414879

5. Prosí o odpuštění…

Ten, kdo něčeho strašně lituje, vás pravděpodobně bude neustále prosit o odpuštění, to je asi logické. Už je ale zcela na vás, zda odpuštění přijmete a na nějaké to přešlápnutí zcela zapomenete a budete pokračovat třeba tam, kde jste před tím přestali.

shutterstock_238348522

6. Sonduje u přátel…

Sonduje u vašich přátel, schází se s nimi a pořád se jich na něco vyptává? Pak mu nejste lhostejní a svého činu vážně lituje, protože jinak by se s něčím takovým přeci neobtěžoval.

shutterstock_173139947

Mohlo by vás také zajímat třeba 5 věcí, kterých se chlapi bojí10 důvodů, proč ženy předstírají orgasmus a 5 tipů, jak předstírat zamilovanost.