6 triků pro každého chlapa

6 triků pro každého chlapa
Karol / chlap kluk triky vychytávky

I chlapi občas potřebují pár vychytávek a triků, aby mohli životem proplouvat bez větších potíží. Pokud pár takových potřebujete i vy, mohlo by se vám hodit třeba těchto šest, které vám velmi usnadní život.

1. Pásek místo otvíráku

Každý chlap si občas potřebuje někdy otevřít láhev s pivem. Když ale nečekaně zjistí, že prostě nemá otvírák, může použít pásek, který problém vyřeší velmi rychle.

2. Coca Cola na otisky rtěnky

Pokud se vám náhodou někdy stane, že dostanete rudý polibek od ženy, která není ani vaše manželka a ani vaše přítelkyně a otisk rtěnky zůstane třeba na bílé košili, odstraňte ho pomocí Coly. Nalijte tekutinu na flek a nechte chvíli působit. Poté oblečení vyperte (někde jinde než doma) a fleky budou pryč.

3. Vodka před schůzkou

Čeká vás rande s ženou vašich snů? Nezapomeňte na svěží dech, kdyby náhodou došlo na líbání. Nemáte ústní vodu? Nevadí, vyrobte si vlastní. Recept je jednoduchý – smíchejte vodu, jedlou sodu, trochu Vodky a ústa si připraveným nálevem vypláchněte.

4. Acylpyrin na lupy

Jednoduchý recept jak zatočit s lupy. Stačí rozdrtit dvě tabletky Acylpyrinu a smíchat je s jednou dávkou šamponu. Směs pak naneste na vlasy a nechte tři minuty působit. Poté opláchněte a ještě jednou vlasy umyjte.

5. Slimáci na odřená kolena

Kolikrát v životě jste už měli do krve sedřená kolen? Jistě milionkrát, takže příště až se vám to zase stane, použijte zahradního slimáka. Jednoduše ho přiložte přímo na vodou očištěnou ránu a nechte ho se na vašem koleni jen tak převalovat. Během několika vteřin přestane ráda krvácet a do několika minut se dokonce celá zatáhne.

6. Guma přes barvu

Chystáte se doma malovat? Pokud nechcete mít všude na podlaze barvu, ovažte pixlu gumou, o kterou štětec vždycky před vyndáním otřete. Partnerka vás pak bude nesmírně milovat, že jí doma neděláte nepořádek.

Chcete další triky? Přečtěte si Triky jak předstírat, že jste v pohodě4 triky, jak si natužit vlasy bez tužidla nebo Triky, jak zabránit bolesti hlavy, když nemáte prášek.